WSPANIAŁY Pierścionek z BRYLANTAMI 0,39 ct -50% id: 1755

Każdy przedmiot sprzedawany na naszych aukcjach jest nowy, ma wybitą próbę, jest nieużywany, posiada metki i oryginalne opakowanie w zestawie. Nasza Firma dokłada wszelkich starań, aby klienci robiący u nas zakupy byli w stu procentach zadowoleni. Produkty które Państwo od nas otrzymacie, są najwyższej jakości i idealnie wykończone. Kupując od nas masz pewność, że kupujesz z legalnego jubilerskiego źródła z ponad 20 letnią tradycją

Kruszec: Złoto próba 585

Kolor złota: żółty i biały

Kamień: BRYLANT

Masa brylantu: 0.39 CT

Rozmiar: Dowolny( przy zamawianiu Prosimy o podanie rozmiarów w informacjach dodatkowych)

Czystość kamienia: SI1

Barwa kamienia:H(BIEL)

Wykończenie powierzchni: polerowane

Waga 2.0 g ( w zależności od rozmiarów)

Zdjęcia nie oddają piękna naszej biżuterii. Pierścionek jest wykonany ze złota próby 585, idealnie nadaje się zaręczany, jak również jako prezent na całkiem inną okazję. W Pierścionek są oprawione diameny w szlifie brylantowym o łącznej masie 0.39 ct, centralny kamień ma mase 0.25 ct.. Późniejsze zmiany rozmiarów dożywotnio gratis( 2-3 rozmiary w górę lub w dół). Możliwość wykonania w innym kolorze złota!

DO KAŻDEGO NATURALNEGO KAMIENIA DODAJEMY CERTYFIKAT DYPLOMOWANEGO EKSPERTA BRYLANTÓW I DYPLOMOWANEGO GEMMOLOGA WYSOKIEJ RADY BRYLANTÓW HRD ANTWERPIA ORAZ FACHOWEGO CZŁONKA STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW JUBILERSKICH .

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która posiada pełne wykształcenie gemmologiczne wysokiej rady diamentów HRD w Antwerpii.

Czas realizacji zamówienia4 dni

2 500,00 zł

Produkt możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Szczegóły

30 innych produktów w tej samej kategorii: