Nasza firma istnieje od 1991 roku. Sprzedaż przez Internet prowadzimy od 2005 roku.

Firma zajmuje się produkcją i handlem hurtowym oraz detalicznym biżuterii złotej, platynowej,srebrnej, a także wyrobami z kamieniami naturalnymi.

Jako jedyna firma w Olsztynie i jedna z niewielu w Polsce posiadamy pełna uprawnienia Gemmologiczne Wysokiej Rady Diamentów HRD Antwerpia.

Zajmujemy się również grawerowaniem komputerowym na większości materiałów o różnych kształtach i nierównych powierzchniach  jak również komputerowe wycinanie w metalach w wielu płaszczyznach.

Prowadzimy skup i sprzedaż surowców metali szlachetnych. Skupujemy starą biżuterię, monety, itp. Istnieje możliwość wymiany starej biżuterii na nową.

 

Dzięki atrakcyjnym kontaktom zagranicznym, a także własnej produkcji, masz pewność, że nasze wyroby pochodzą ,,z pierwszej ręki”, przez co ceny oferowanej biżuterii są bardzo korzystne.

Sklep firmowy, znajdujący się w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza 16/2, pozwoli Państwu na szczegółowe zapoznanie się z ofertą, jak również na osobisty odbiór zakupionej przez Internet biżuterii. W tym samym miejscu mieści się pracownia, w której mogą Państwo zamówić zaprojektowaną przez siebie biżuterię, naprawić lub odnowić kosztowności. Służymy fachowym doradztwem w dziedzinie złotnictwa. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i fachowej obsłudze spełnimy Państwa najśmielsze oczekiwania.

 

Wykonujemy większość wzorów obrączek dostępnych na rynku w rozsądnych cenach, wystarczy wysłać do nas zdjęcie danego wyrobu, a my wycenimy ile by kosztował u nas. Sprawdź nas!


Zajmujemy się także wyceną biżuterii z kamieniami naturalnymi, a także hurtową i detaliczną sprzedażą brylantów.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.